Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

پیشرفت  خوب احداث ساختمان اداری و خوابگاه ورزشکاران در مجموعه باشگاه ورزشی شهرداری

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان از پیشرفت  خوب احداث ساختمان اداری وخوابگاه ورزشکاران در مجموعه باشگاه ورزشی شهرداری کرمان خبر داد.
محمد رضا عسکری با بیان اینکه این پروژه در چهار فاز انجام می شود ،افزود : فاز اول آن شامل ساختمان اداری، سالن اجتماعات، دفاتر اداری و سرویس بهداشتی است که عملیات اجرایی آن از  سال 94 شروع و با هزینه 300 میلیون تومان تمام شده است.
وی ادامه داد: فاز دوم آن نیز  شامل مدرسه شهرداری با 700 مترمربع زیربنا که مشتمل بر هفت کلاس، دو آزمایشگاه، دفتر اداری و مختص دوره اول پسرانه است.
وی اظهارداشت : در این فاز تعویض کف پوش سالن به صورت صددرصد انجام شده است. برای اجرای این فاز 700 میلیون تومان در سال 95 هزینه شده است.
عسکری در ادامه با بیان اینکه فاز سوم این پروژه  شامل خوابگاه، محوطه سازی، رختکن، سرویس بهداشتی، محوطه سازی ورودی، انباری و دفتر نگهبانی است که هم اکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد:  تاکنون 400 میلیون تومان برای این فاز هزینه شده و برآورد می شود حدود 200 میلیون تومان دیگر برای تکمیل آن نیاز است.
وی فاز چهارم این پروژه را شامل سالن بدن سازی، سلف سرویس و سالن جنبی پینگ پنگ با 10 درصد پیشرفت فیزیکی عنوان کرد که به 500 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

معرفی مدیرعامل

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی

محمدرضا عسکری

حاضرین در سایت

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top