Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

پروژه های طراحی و مطالعاتی

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی خبر داد:
بهسازی محور ابن سینای شرقی

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان اظهار کرد: بهسازی محور ابن سینای شرقی در دستور کار سازمان قرار گرفته و در آینده‌ای نزدیک اجرایی می‌شود.
مهندس محمدرضا عسکری با بیان اینکه بهسازی محور ابن سینای شرقی در دستور کار سازمان بهسازی قرار گرفته، اظهار کرد: عملیات اطلاع رسانی این پروژه انجام شده و دیگر مراحل در حال اجراست.
وی با بیان اینکه در آینده‌ای نزدیک بهره‌برداری از حمام باغ لله به عنوان یک مرکز محله‌ای،  تاریخی و گردشگری مورد استفاده شهروندان و گردشگران قرار خواهد گرفت، افزود: بدون شک حمام باغ لله نقطه عطفی در احیا و زنده سازی محله خواجه خضر خواهد بود؛ ضمن اینکه بازگشایی محور شهید ایرانمنش و اتصال آن به ابن سینا، سبب رونق بخشی و پویایی قسمت شرقی شهر و دسترسی راحت‌تر وسایل نقلیه به این منطقه خواهد بود.
مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی تصریح کرد: به همین سبب و با نظر مساعد شهردار کرمان مقرر شد محور ابن سینای شرقی با مدیریت شهرداری، توسط سازمان بهسازی و نوسازی و با مشارکت اهالی محل بهسازی و زیباسازی شود.
مهندس عسکری گفت: در همین راستا پروژه بهسازی محور مذکور در دستور کار سازمان بهسازی و نوسازی قرار گرفت، طراحی اولیه انجام و عملیات اطلاع رسانی نیز به انجام رسید.
وی خاطرنشان کرد: امید می‌رود پروژه بهسازی محور ابن سینای شرقی هر چه سریع‌تر به انجام رسیده وهمزمان با افتتاح حمام باغ لله مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

معرفی مدیرعامل

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی

محمدرضا عسکری

حاضرین در سایت

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top