Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

پروژه های طراحی و مطالعاتی

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان:
مردم کرمان از وام‌های بهسازی منازل استقبال نکردند

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان گفت: شهروندان کرمانی از وام‌های بهسازی و نوسازی منازل آنچنان که انتظار می‌رفت استقبال نکردند.
مهندس عسکری مبلغ وام بهسازی منازل را 25 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: یکی از دلایل عدم استقبال شهروندان از طرح بهسازی منازل فرسوده، پایین بودن میزان وام پرداختی بوده است.
وی گفت: با توجه به تورم‌های‌ اخیر و بالارفتن قیمت مصالح ساختمانی، انجام بهسازی منازل نیازمند هزینه هنگفتی است که مردم توان پرداخت آن را ندارند.
مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان با بیان اینکه اگر مبلغ وام بیشتر شود، افراد بیشتری می‌توانند دست به بهسازی منازل خود بزنند، خاطرنشان کرد: به سبب بالا بودن مخارج بهسازی، اکثر شهروندان تنها به مرمت موقت منازل خود دست می‌زنند.
مهندس عسکری با بیان اینکه اکثر شهروندان ساکن در بافت‌های فرسوده با فرا رسیدن فصل پاییز تنها پشت بام خانه‌های خود را کاهگل کرده‌اند، گفت: این در حالی است که منازل فرسوده نیاز به مرمت اساسی دارند.
وی با اشاره به بارندگی‌های اخیر در کرمان، افزود: چنانچه بارندگی شدت یابد و آبهای سطحی در بافت فرسوده جاری شوند، میزان خطر در این بافت به شدت بالا رفته و خانه‌های زیادی تخریب می‌شوند.
مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان از شهروندان خواست قبل از پیش آمدن هر گونه خطر، اقدام به بهسازی منازل فرسوده خود کنند.

معرفی مدیرعامل

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی

محمدرضا عسکری

حاضرین در سایت

ما 400 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top