Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر
Great docs & support

پروژه های طراحی و مطالعاتی

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان:
شهروندان منازل فرسوده خود را بازسازی کنند

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان گفت: با فرا رسیدن فصل بارش‌های زمستانی، شهروندانی که منازل فرسوده دارند، باید هرچه سریعتر آنها را بازسازی کنند.
مهندس محمدرضا عسکری با اشاره به آغاز فصل بارندگی‌ در سراسر کشور اظهار کرد: متاسفانه در شهر کرمان تعداد خانه‌های خشت و گلی و کم مقاومت بسیار زیاد است که در اثر بارندگی در فصل پاییز و زمستان دچار مشکل می‌شوند.
وی با بیان اینکه در بافت فرسوده کرمان تعداد قابل توجهی خانه‌ فرسوده و ناایمن به چشم می‌خورد، تصریح کرد: صاحبان منازل یاد شده، آنها را به افاغنه اجاره داده‌اند و به همین دلیل دست به بهسازی منازل خود نمی‌زنند.
مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری کرمان با تاکید بر اینکه افاغنه به صورت دسته جمعی و گروهی مسکن اجاره می‌کنند، گفت: این افراد توجه چندانی به نوسازی منازل ندارند و همین که جایی برای زندگی داشته باشند، برایشان کافی است.
وی با اشاره به زلزله خیز بودن استان کرمان، تصریح کرد: وقوع یک زلزله با شدت کم، در بافت فرسوده و منازل واقع در آن، خسارات فراوانی به وجود خواهد آورد.
مهندس عسکری با تاکید بر اینکه احیای بافت‌های فرسوده و مقاوم‌سازی ساختمان‌ها می‌تواند از پیامدهای ناگوار زلزله و خسارات جانی و مالی ناشی از آن بکاهد، خاطرنشان کرد: با احیای بافت فرسوده موجود در شهر کرمان، ظرفیت سکونت برای 900 هزار نفر مهیا خواهد شد.

معرفی مدیرعامل

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی

محمدرضا عسکری

حاضرین در سایت

ما 409 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top